کاتالوگ مجموعه آریا

image

ارسال به سراسر ایران

امکان ارسال محصولات آینه کاری در بسته بندی مقاوم و ارسال بسته‌ها توسط سریع ترین و ایمن ترین باربری‌ها به همه‌ی نقاط کشور

image

تضمین کیفیت محصول

تمامی محصولات آینه‌ و شیشه توسط کارخانه‌های این شرکت تهیه و توسط دستگاه‌هی مجهز تولید می‌گردد و به همین جهت کیفیت این محصولات در بهترین حالت ممکن به دست مشتریان عزیز می‌رسد

image

پشتیبانی و پیگیری مناسب

تیم پشتیبانی آریا از لحظه تماس شما در کنار شما هستند و مراحل طراحی، سفارش و نصب آینه را برای شما انجام می‌دهند.

اندازه گیری محل مورد نظر شما برای نصب آینه کاری مدرن

آینه کاری مدرن

تیم نصب صنعت شیشه آریا با حضور در محل مورد نظر شما نسبت به اندازه گیری دقیق محیط برای تراز شدن بهتر برای نصب و چسباندن قطعات آینه کاری مدرن اقدام می نمایند.

تفاوت آینه کاری سنتی و آینه کاری مدرن

آینه کاری از ایام قدیم در طراحی خانه‌ها و محیط مورد استفاده قرار می‌گرفته است، به مرور زمان آینه کاری مدرن جایگزین آینه کاری سنتی شد که تفاوت‌هایی را با هم دارند. آینه کاری سنتی از قطعات کوچکتر که قطعات هندسی را تشکیل می‌دهند، ایجاد می‌شود که تمامی قطعات توسط دست بریده می‌شود و به نوعی هنر دست محسوب می‌شود. از همین رو قیمت آینه کاری سنتی بسیار گرانتر و پرهزینه‌تر از آینه کاری مدرن است.

در آینه کاری مدرن قطعات آینه‌ها بسیار بزرگتر است و در اشکال مختلف طراحی و تولید می‌شود. تمامی قطعات توسط دستگاه طراحی و بریده می‌شود؛ هر چه قطعات در آینه کاری مدرن کمتر باشد طرح نهایی بهتری خواهیم داشت.

fa_IRPersian
en_USEnglish fa_IRPersian
02155262524